Telefon Arıza

Telefon arıza hizmetimiz İstanbul içerisinde tüm bölgelerde geçerlidir. Telefon arızası var ve büyük sıkıntılar yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz ile kısa süre içerisinde sizi ziyaret ederek sorunu ortadan kaldırmak için adımlar atacağız. Meraklanmayın fiyat tarifelerimiz oldukça uygun.

Telefon arızası nedir?

Sabit telefonlar (işyeri, ofis, ev ve benzer alanlarda) en fazla telefonun belirli alanlara kadar taşınmasından dolayı sabit telefon ismini almıştır. Türk Telekom tarafından sağlanan sabit telefonlar sizi ve kurumunuzun lokal olarak o bölgede olduğunu yansıtmaktadır.

Bazı durumlarda aramalarda kopukluklar, arama yapılamaması gibi durumlarda bu hizmetler için elektrikçi bir kişi ya da elektrik hizmeti sağlayan bir firma iletişime geçebilirsiniz.

Telefon arızası nasıl düzeltilir?

İlk aşamada arızanın tam olarak nereden kaynaklandığı tespit edilir. Arama geliyor karşı tarafın sesini duymuyorsanız ya da sizin sesiniz iletilmiyor ise bu sabit telefon olarak kullanmış olduğunuz cihazdan kaynaklanabilir. Numaratörde sorunlar olabilir ve bu doğrultuda eksik hane çeviriyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda cihazınızı değiştirmeniz gerekecektir.

Eğer cihazdan kaynaklanan bir problem değil ise borç sorgulaması, telefon kutusu üzerinden bağlantılar, sabit cihaz / telefon jakı üzerinden jak kontrolleri yapılabilir. Buralardan kaynaklanan bir problem değil ise telefon hattını birleştiren kablolar tamamen kontrol edilmelidir.

Eğer bir telefon arızası yaşıyorsanız bizi arayabilir ve uzman kadromuzdan bir mobil ekip göndermemizi isteyebilirsiniz.